www.EscapeMagazine.pl

W tym roku obchodzimy
16. urodziny.
Dziękujemy! :-)

OFERTA PRACY: Specjalista ds. promocji i marketingu

Wymagania (jeśli ich nie spełniasz, nie wysyłaj swojej oferty):

- udokumentowane doświadczenie w branży wydawniczej na podobnym stanowisku,
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

- znajomość metodologii GTD,
- wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub B2B,
- pracę zdalną,
- elastyczny czas pracy,
- premie okolicznościowe.

Aby aplikować, wyślij:

- CV w formacie PDF,
- rozwiązanie zadań w formacie PDF,

- swoje oczekiwania finansowe, kwota brutto.

Wstęp do zadań:

Zakładamy, że chcesz u nas pracować, bo masz doświadczeniena na tym lub podobnym stanowisku w branży wydawniczej, nie trafiłeś tutaj przypadkiem, spełniasz nasze wymagania i akceptujesz naszą ofertę.

Z tej perspektywy, dwa poniższe zadania powinny być dla Ciebie bardzo łatwe. Jeśli nie będą, to dla nas oznacza, że nie spełniasz naszych kryteriów (choć masz prawo się z tym nie zgadzać) i/lub nie nadajesz się na to stanowisko w naszym wydawnictwie (choć masz prawo się z tym nie zgadzać).

Zadania:

1. Jakie są - według Ciebie - trzy cechy naszego wydawnictwa, które wyróżniają nas na rynku? Uzasadnij swój wybór.

2. Wybierz dowolny tytuł z naszej oferty i podaj dwa działania, które - według Ciebie - zwiększą sprzedaż tego tytułu. Uzasadnij swój wybór tytułu oraz zaproponowanych działań.

Rozwiązania tych dwóch zadań muszą zmieścić się na jednej kartce A4.

Kontakt: wspolpraca@EscapeMagazine.pl